SMART

Księgowość 

SMART

Księgowość 

Zakres usług obejmuje pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, związanej z rejestracją w CEIDG, VAT, ZUS. Odpowiadamy na pytania czym się charakteryzuje dana forma prowadzenia działalności na którą się decydujemy oraz jakie skutki niesie za sobą forma opodatkowania na którą się zdecydujemy. Świadczymy również pomoc w zakresie zakładania spółki z o.o. przez Internet za pomocą gotowego wzorca umowy dostępnego na stronie KRS. Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej oraz spółki z o.o jest bezpłatna jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy na usługi księgowe. 

Kadry i płace

Zakładanie działalności

PFRON

 Księgi handlowe

Zakres usług obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, fundacji i stowarzyszeń. W ramach usługi kompleksowo są prowadzenie dodatkowe ewidencje dla celów VAT, CIT, prowadzenie rozrachunków, zestawień obrotów i sald, wysyłka deklaracji oraz JPK, przygotowanie bilansu oraz rachunku zysków i strat. Dodatkowo dostęp online do dokumentów za pomocą SaldeoSMART. Księgi handlowe prowadzone są w systemie SAGE Symfonia 50c. 

 

Zakres usług obejmuje kompleksowe naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, z tytułu umów cywilnoprawnych, prowadzenie teczek osobowych, ewidencji urlopowej, sporządzanie oraz wysyłkę deklaracji ZUS, PIT-11, PIT-4R itp., a wszystkie dokumenty takie jak listy płac dostępne dla klienta online. Dzięki usłudze kadr i płac prowadzonej w programie wfirma mamy podgląd do zaawansowanego modułu, który daje nam bezpośredni dostęp do wszystkich danych kadrowo-płacowych i wiele więcej.

 

KPiR i ryczałt

Zakres usług obejmuje kompleksowe prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie dodatkowych ewidencji dla celów VAT, PIT, składanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, JPK, wyliczanie zaliczek na podatek. Wszystkie dane dostępne online oraz możliwość wystawiania faktur w systemie. Księgowość prowadzona jest w programie wfirma, który jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o to jakie daje możliwości. 

 

Zakres usług obejmuje składanie co miesiąc wniosków Wn-D, INF-D-P, INF-O-PP o dofinansowanie do wynagrodzenia osób niepełnosprawnych, wyliczanie obowiązkowej wpłaty na PFRON przy zatrudnianiu powyżej 25 osób oraz składanie stosownych deklaracji INF, DEK. Zatrudniając osobę niepełnosprawną możesz otrzymać z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych nawet do 3150 zł dofinansowania co miesiąc. Wysokość dofinansowania jest uzależniona od stopnia niepełnosprawności osoby zatrudnionej oraz od wymiaru etatu. Udzielając nam stosownego pełnomocnictwa, zajmujemy się całym procesem, a klient nie musi się o nic martwić. 

Szkolenia i warsztaty

Prowadzimy szkolenia z zakresu prowadzenia samodzielnie księgowości w oparciu o Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów, prowadzenia księgowości w formie Ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, Ksiąg Handlowych, Kadr i Płac, obsługi dofinansowań PFRON oraz systemu SODiR. Wachlarz szkoleń i warsztatów sukcesywnie jest w rozbudowie. W czerwcu 2020 roku, aby podzielić się naszą pasją jaką jest księgowość, powstał nowy podmiot AKADEMIA SMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  w którym trwają intensywne prace, aby kursy i szkolenia były dostępne online z wyżej wymienionych tematów do których zapraszamy już wkrótce. 

 

Oferta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RODO

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Księgowość SMART

 

ul. 3 Maja 21/4 (I piętro)

81-363 Gdynia

E-mail: kontakt@ksiegowoscsmart.pl

Tel: +48 795 795 535

NIP: 5922208645

Więcej niż księgowość